Dziękujemy za Twój podpis!

Jeżeli chcesz pomóc tej sprawie, zachęć znajomych do podpisania apelu. Klinknij w ikony i udostępnij ten apel przez swoje kanały na mediach społecznościowych.

Jeżeli możesz sobie na to pozwolić, wesprzyj naszą pracę, choćby najmniejszą kwotą. Większość pracy wykonujemy pro bono, ale z Twoją comiesięczną darowizną będziemy mogli zrobić więcej dla lasów oraz rosnącej społeczności aktywistek i aktywistów działających dla ich ochrony.

WSPIERAM!

Samorządzie,
chroń lasy!

Gminy tradycyjnie angażowały się w kwestie lasów na swoim terenie w sposób ograniczony. Obecnie stają się jednak coraz ważniejszym interesariuszem polityki leśnej i odkrywają swoje możliwości wpływu na lokalne lasy.

Zapoznaj się z praktycznym poradnikiem o tym, jak gminy mogą pomóc w ochronie lasów.

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!    Zanim pobierzesz Poradnik samorządowy, prosimy zostaw nam swój adres email, tak byśmy mogli pozostawać w kontakcie i informować Cię o innych naszych akcjach leśnych.

    Jeżeli nie zdecydujesz się wpisać poniżej swojego adresu email, też oczywiście zachęcamy do pobrania poradnika.

      Administratorem zbieranych danych osobowych jest Fundacja Lasy i Obywatele. Dane wykorzystywane będą, aby informować Cię za pomocą poczty elektronicznej, w zakresie na który wyraziłeś/aś zgodę powyżej oraz w celach statystycznych. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, a swoje dane możesz w każdej chwili poprawiać bądź zażądać ich usunięcia. Więcej w Polityce prywatności Fundacji Lasy i Obywatele.

      WordPress Lightbox