Dziękujemy za Twój podpis!

Jeżeli chcesz pomóc tej sprawie, zachęć znajomych do podpisania apelu. Klinknij w ikony i udostępnij ten apel przez swoje kanały na mediach społecznościowych.

Jeżeli możesz sobie na to pozwolić, wesprzyj naszą pracę, choćby najmniejszą kwotą. Większość pracy wykonujemy pro bono, ale z Twoją comiesięczną darowizną będziemy mogli zrobić więcej dla lasów oraz rosnącej społeczności aktywistek i aktywistów działających dla ich ochrony.

WSPIERAM!

Sekretne życie Lasów Państwowych

Lasy Państwowe mają długą historię łamania praw obywateli do informacji o lasach. Wiemy o tym z własnego doświadczenia – wygraliśmy już z tą instytucją ponad 60 spraw o dostęp do informacji.

Obecne kierownictwo Lasów Państwowych deklaruje, że będzie przestrzegać prawa. Zachęcamy byście sprawdzali czy za deklaracjami idą czyny. Domagajcie się od Lasów Państwowych pełnej informacji o Waszych lasach!

Pomoże Wam w tym nasz raport. W nim znajdziecie opis społecznej walki o informację o lasach, zestaw kluczowych wyroków sądowych, wzory wniosków o dostęp do informacji oraz gotowe do wdrożenia rekomendacje jak poprawić jawność w Lasach Państwowych.

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!    Zanim pobierzesz raport, prosimy zostaw nam swój adres email, tak byśmy mogli pozostawać w kontakcie i informować Cię o innych naszych akcjach leśnych.

    Jeżeli nie zdecydujesz się wpisać poniżej swojego adresu email, też oczywiście zachęcamy do pobrania raportu.      Administratorem zbieranych danych osobowych jest Fundacja Lasy i Obywatele. Dane wykorzystywane będą, aby informować Cię za pomocą poczty elektronicznej, w zakresie na który wyraziłeś/aś zgodę powyżej oraz w celach statystycznych. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, a swoje dane możesz w każdej chwili poprawiać bądź zażądać ich usunięcia. Więcej w Polityce prywatności Fundacji Lasy i Obywatele.

      WordPress Lightbox