Dziękujemy za Twój podpis!

Jeżeli chcesz pomóc tej sprawie, zachęć znajomych do podpisania apelu. Klinknij w ikony i udostępnij ten apel przez swoje kanały na mediach społecznościowych.

Jeżeli możesz sobie na to pozwolić, wesprzyj naszą pracę, choćby najmniejszą kwotą. Większość pracy wykonujemy pro bono, ale z Twoją comiesięczną darowizną będziemy mogli zrobić więcej dla lasów oraz rosnącej społeczności aktywistek i aktywistów działających dla ich ochrony.

WSPIERAM!

Podpisz petycję

Masz mało czasu, ale chcesz włączyć się w ochronę lasów?
Wesprzyj petycje lokalnej inicjatywy leśnej w Twojej okolicy!

BIŁGORAJ

Mieszkańcy Biłgoraja protestują przeciwko planom rębni w lasach będących ich miejscem wypoczynku oraz naturalnym buforem chroniącym miasto przed smogiem.

CELESTYNÓW

Mieszkańcy domagają się by nadleśnictwo realizowało również funkcję społeczną lasu.

ELBLĄG

Mieszkańcy sprzeciwiają się budowie obwodnicy przez leśne tereny wokół miasta i wskazują na brak konsultacji społecznych przy wypracowywaniu trasy.

KARPATY

Petycja do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie o zachowanie słynnego już wydzielenia 219 a, o które upominała się Olga Tokarczuk i którego obecnie bronią Wilczyce.

KARTUZY

Mieszkańcy i lokalne władze Kartuz postulują wstrzymanie wycinek wokół miasta.

KATOWICE

Lokalne stowarzyszenie domaga się zatrzymania wycinek starych buków w lesie ochronnym, gdzie po ponad stu latach, zaobserwowano gniazdującego puszczyka uralskiego.

KĘDZIERZYN KOŹLE

Mieszkańcy i lokalne stowarzyszenie protestują przeciwko wycinkom lasu wewnątrz miasta.

KLECZA

Sprzeciw mieszkańców wobec wycinki majestatycznych dębów w Kleczy Dolnej.

KLESZCZÓW

Mieszkańcy Kleszczowa postulują utworzeniae rezerwatu przyrody „Mała Puszcza Kleszczowska” w niezwykle cennych przyrodniczo, krajobrazowo i społecznie lasach pod Krakowem.

LUBLINIEC

Lokalna grupa osiedlowa sprzeciwia się wycince w lesie rekreacyjnym i apeluje o utworzenie na polodowcowej wydmie użytku ekologicznego.

MYSŁOWICE

Mieszkańcy apelują do nadleśnictwa by respektowało status ochrony lasu graniczącego z miastem i ograniczyło w nim wycinkę.

PISZ

Mieszkańcy Wiartla, Pisza i okolic sprzeciwiająca się wycince cennych drzew na obszarze Puszczy Piskiej.

SOLEC KUJAWSKI

Mieszkańcy Solca Kujawskiego protestują przeciwko wariantowi poprowadzenia drogi ekspresowej S10 przez najcenniejsze i najatrakcyjniejsze tereny Puszczy Bydgoskiej.

ŚWIDNIK

Mieszkańcy i samorząd protestują przeciwko wycince starych drzew w lesie miejskim. Przejdź do petycji

WARSZAWA

Protest mieszkańców przeciwko skali ingerencji, przerzedzeń i wycinek w Lesie Kabackim.

WROCŁAW

Mieszkańcy Wrocławia od lat domagają się zatrzymania wycinek i wpływu na to co dzieje się w lesie w bezpośrednim sąsiedztwie miasta.

WordPress Lightbox