Dziękujemy za Twój podpis!

Jeżeli chcesz pomóc tej sprawie, zachęć znajomych do podpisania apelu. Klinknij w ikony i udostępnij ten apel przez swoje kanały na mediach społecznościowych.

Jeżeli możesz sobie na to pozwolić, wesprzyj naszą pracę, choćby najmniejszą kwotą. Większość pracy wykonujemy pro bono, ale z Twoją comiesięczną darowizną będziemy mogli zrobić więcej dla lasów oraz rosnącej społeczności aktywistek i aktywistów działających dla ich ochrony.

WSPIERAM!

Webinar (8)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach społecznych dotyczących lasów w Twojej okolicy – zostaw nam swój adres mailowy.

  Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Fundacji Lasy i Obywatele newslettera drogą e-mailową. Newsletter zawiera informacje o działaniach Fundacji Lasy i Obywatele związanych z ochroną lasu, organizowanych przez nią projektach i o możliwościach ich wsparcia. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
  Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lasy i Obywatele (zwana dalej Fundacją), z siedzibą w Warszawie, ul. Płk. Zoltana Balo 4 m 16, 02-793, KRS 0000906912, NIP 9512521617, REGON 389261058. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania newslettera. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  Lasy są nasze - obywatelek i obywateli.

  Chcemy mieć wpływ na to co się z nimi dzieje.
  Mamy do tego prawo.

  WordPress Lightbox